fbpx

Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Trela: Czy rząd jest przygotowany na trzecią falę COVID-19?

"Nie ma wątpliwości, że wzrost zachorowań w ostatnich dniach oznacza, że trzecia fala zachorowań na COVID-19 już nadeszła. Należałoby oczekiwać od rządu, że bardzo precyzyjnie przedstawi informacje, co z działaniami wobec kolejnych gałęzi gospodarki. Co będzie pod koniec lutego z branżą turystyczną, gastronomiczną, fitness i siłowni? Jakie działania rząd ma zamiar podjąć w stosunku do tych, którzy zostali na dwa tygodnie odblokowani - co się z nimi stanie po 1 marca?" - powiedział Tomasz Trela na konferencji prasowej w sobotę w Łodzi.

Te i szereg innych pytań, dotyczących m.in. przygotowania placówek medycznych na trzecią falę zachorowań, harmonogramu powrotu do szkół kolejnych grup uczniów, ewentualnych planów ponownego zamknięcia galerii handlowych, hoteli itp. placówek, poseł Lewicy zawarł w piśmie skierowanym do premiera Mateusza Morawieckiego. Jak zaznaczył, zadaje je nie tylko w imieniu swojej partii, ale też wszystkich Polek i Polaków.

Lewica oczekuje, że o przygotowaniach do trzeciej fali COVID-19 premier poinformuje szczegółowo na najbliższym posiedzeniu Sejmu.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem