Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Pilna interpelacja w sprawie siłowni i basenów Karoliny Paliczak. „Presja ma sens”

Od soboty, 17 października wchodzą w życie nowe obostrzenia sanitarne. Jednym z nich jest zawieszenie działalności w całym kraju aquaparków, klubów fitness czy siłowni. Ta decyzja oburzyła branżę fitness, jej klientów, środowisko sportowców profesjonalnych i amatorów, a także spore grono polityków.

Pilną interpelację w tej sprawie wystosowała kaliska posłanka Lewicy, Karolina Pawliczak.

- Ta branża poniosła w tym roku ogromne, trudne do odrobienia straty, również społeczne, bo dzieci, młodzież, ludzie starsi, społeczeństwo zostało pozbawione jednej z bardzo popularnych form dbania o aktywność fizyczną. Przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i wszelkich norm, w sytuacji gdzie i tak zachowuje się w tych miejscach szczególne środki ostrożności i higieny, całkowite zamknięcie aż do odwołania (czyli bez konkretnego terminu) dla tej branży będzie zabójcze – uważa Karolina Pawliczak.

W piątek wieczorem Ministerstwo Sportu ogłosiło zmiany w ogłoszonych w czwartek restrykcjach.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem