Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kretkowska o zamknięciu siłowni i basenów: Ta decyzja jest po prostu głupia

Posłanka Lewicy z Poznania, Katarzyna Kretkowska, interweniuje w sprawie zamknięcia basenów i siłowni.

- Jestem zbulwersowana nagłym zamknięciem siłowni, basenów, aquaparków! Składam w tej sprawie pilną interwencję poselską i szereg interpelacji do Premiera. To decyzja nieprzemyślana, nieuzasadniona, po prostu głupia! - napisała Katarzyna Kretkowska na Facebooku.

Jak mówi, nie rozumie tej decyzji, tym bardziej, że lekarze zalecają aktywność sportową by utrzymać dobrą kondycję fizyczną, bo to zmniejsza ryzyko zakażeń. Jak zauważa, żadne klub fitness ani basen nie stał się do tej pory ogniskiem zakażeń.

 

 

 

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem