Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Dzień Działkowca w Świdnicy

Świdnicy z okazji 120 rocznicy ruchu ogrodnictwa działkowego, obchodzony był Okręgowy Dzień Działkowca. Z tej okazji, na zaproszenie Prezesa Henryka Malika wraz z Prezydentem Świdnicy Beatą Moskal-Słaniewską oraz Markie Dyduchem świętowaliśmy wśród przyjaciół i miłośników ogrodów działkowych.
Lewica jako jedyna zawsze broniła suwerenności ogródków działkowych i wspierała tę działalność swoimi decyzjami. I tak jest do dziś.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem