Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

„Wspólne Wakacje” na bydgoskim osiedlu Zimne Wody

30 sierpnia 2017 r. pierwszy raz piknik rodzinny „Wspólne Wakacje” został zorganizowany na osiedlu Zimne Wody z inicjatywy radnego Rady Osiedla Sebastiana Grochowalskiego, dziękujemy za pomoc w organizacji przewodniczącemu RO Zimne Wody Adamowi Holcowi.

Podczas festynu zbieraliśmy podpis poparcia pod projektem darmowych przejazdów komunikacją miejską dla uczniów szkół podstawowych oraz za budową integracyjnego wodnego placu zabaw. Jak na wszystkich piknikach organizowanych przez samorządowców SLD Lewica Razem i SLD Bydgoszcz było wiele atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia i zamek do skakania, wata cukrowa, malowanie buziek, malowanie farbami na sztalugach i kredą na tablicach oraz konkursy wiedzy o Bydgoszczy.

Wspólne Wakacje na bydgoskim osiedlu Zimne WodyWspólne Wakacje na bydgoskim osiedlu Zimne WodyWspólne Wakacje na bydgoskim osiedlu Zimne WodyWspólne Wakacje na bydgoskim osiedlu Zimne Wody

Osoby, które przyszły mogły porozmawiać z samorządowcami lewicy, na pikniku byli: Anna Mackiewicz, Mirosław Kozłowicz, Jan Szopiński, Ireneusz Nitkiewicz, Tomasz Puławski.

Wspólne Wakacje na bydgoskim osiedlu Zimne WodyWspólne Wakacje na bydgoskim osiedlu Zimne WodyWspólne Wakacje na bydgoskim osiedlu Zimne WodyWspólne Wakacje na bydgoskim osiedlu Zimne Wody

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem