Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Festyn SLD na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy

29 sierpnia 2017 r. odbył się piknik rodzinny „Wspólne Wakacje” na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Jak na wszystkich piknikach organizowanych przez samorządowców SLD Lewica Razem i SLD Bydgoszcz było wiele atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia i zamek do skakania, wata cukrowa, malowanie buziek, malowanie farbami na sztalugach i kredą na tablicach oraz konkursy wiedzy o Bydgoszczy.

Festyn SLD na osiedlu Leśnym w BydgoszczyFestyn SLD na osiedlu Leśnym w BydgoszczyFestyn SLD na osiedlu Leśnym w BydgoszczyFestyn SLD na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy

Samorządowcy lewicy: Anna Mackiewicz, Mirosław Kozłowicz, Ireneusz Nitkiewicz, Tomasz Puławski, Kazimierz Drozd, odbyli wiele rozmów z mieszkańcami. Uśmiechnięte buzie dzieci oraz dobry nastrój rodziców i dziadków to doskonałe potwierdzenie, że pikniki to dobry pomysł.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem