Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Debata „Kobiety w polityce” z udziałem prof. Małgorzaty Niewiadomskiej-Cudak

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej i Fundacja im. Friedricha Eberta w Polsce zorganizowały we wtorek, 3 października 2017 roku, debatę pod nazwą "Kobiety w polityce".

Odbyła się ona w Instytucie Politologii Uniwersytetu Opolskiego, a jedną z panelistek była prof. Małgorzata Niewiadomska-Cudak, przewodnicząca Rady Wojewódzkiej SLD województwa łódzkiego.

Podczas debaty starano się odpowiedzieć na pytania takie jak: Ile kobiet w Polsce jest zaangażowanych w życie polityczne? Jak liczba reprezentantek w polityce przekłada się na jakość polityki? Jakie działania na rzecz równouprawnienia w miejscu pracy są podejmowane w Polsce i w Niemczech?

Debata zaowocowała wieloma interesującymi wnioskami i ciekawą dyskusją nad stanem równouprawnienia i praw kobiet w Polsce.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem