Sojusz Lewicy Demokratycznej

Opis

Od 2000 roku jestem członkiem SLD roku obecnie pełnię funkcję vice przewodniczącej SLD w Gdyni, również jestem członkiem zarządu Pomorskiej Rady Wojewódzkiej SLD a od maja również jestem przewodniczącą Pomorskiego Forum Równych Szans i Praw Kobiet.
Od 2001 roku jestem członkiem Stowarzyszenia Walki z Rakiem Płuca. W latach 2005 do 2008 byłam członkiem Komisji Rewizyjnej. Od czerwca 2008 do chwili obecnej pełnię funkcję sekretarza.
Od 2001 roku jestem aktywnym wolontariuszem w Klinice Chirurgii Klatki Piersiowej, w której pacjentami są również mieszkańcy mojego miasta Gdyni. Działam na rzecz chorych i ich rodzin dając wsparcie psychiczne i często finansowe. 
Spotykam się z chorymi dając im nadzieję , że po zabiegu usunięcia płuca można normalnie i aktywnie żyć. Czego jestem sama przykładem. Ponadto razem z Kliniką prowadzę w szkołach kampanię antynikotynową. Wraz z członkami SLD wspomagamy Gdyńskie Schronisko dla Bezdomnych Rodzin i Osób. Organizuję akcje pomocy pod względem rzeczowym, finansowym i prawnym. Od wielu lat pomagam charytatywnie ludziom starszym w rozliczaniu tz. PIT . Opiekuję się również zwierzętami

Od dwóch kadencji jestem radną Rady Dzielnicy Śródmieście.

Obecnie przebywam na emeryturze ale nadal pracuję zawodowo jako inspektor nadzoru robót sanitarnych.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem