Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Aleksander Lewandowski

Opis

Społecznik i początkujący polityk, księgowy i finansista z wykształcenia specjalizujący się w finansach publicznych w zakresie bezpieczeństwa, oraz finansach organizacji pozarządowych. Od ponad 10 lat związany z NGO fundator i Dyrektor Fundacji Filar, członek i księgowy wielu organizacji społecznych od 2013 Dyrektor fundacji prof. Joanny Senyszyn. Od 2012 roku członek Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Gdańsku. Zainteresowania społeczne: monitoring społeczny społeczeństwo obywatelskie.

Członek Rady Społecznej Oddziału Narodowego funduszu Zdrowia w Gdańsku. Zainteresowania: Bezpieczeństwo Publiczne, Prawa Człowieka

Przewodniczący Rady Powiatu SLD w Wejherowie od 2011 roku. Członek rady Wojewódzkiej SLD w Gdańsku. Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej. Asystent europosłanki prof. Joanny Senyszyn. Konsultant podkomisji Sejmowej Komisji Spraw Wewnętrznych.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem