Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Grażyna Jaszczyk

Opis

Mężatka, mąż Krzysztof, troje dzieci; Robert (31), Andrzej (28), Natalia (19). Z zawodu pielęgniarka.

Od 1999r. członek SLD, kiedy to założyła Koło Miejskie w Grabowie n/Pr, którego jest Przewodniczącą, do chwili obecnej. Od 2000r, Członek Rady Wojewódzkiej SLD w Poznaniu, a od 2012 Członek Zarządu. Od 2004r działa w Forum Równych Szans i Praw Kobiet, w którym od 2006r pełni funkcję Przewodniczącej Wielkopolskiego Forum. Za swoją działalność polityczną wyróżniona w 2011r, statuetką „Złota Róża”. Od początku tj. od 2009r, działa aktywnie w „Stowarzyszeniu Kongres Kobiet”. Ławnik sądowy dwóch kadencji. Od 1998r, radna Rady Miejskiej Grabowa nad Prosną – przewodnicząca Rady Miejskiej dwóch kadencji. Działalność społeczną traktuje bardzo poważnie. Oprócz zaangażowania w ruch kobiecy, pomaga ludziom chorym, potrzebującym i wykluczonym. Organizatorka tzw. „Białych niedziel” – badań mammograficznych, PSA, konsultacji lekarzy specjalistów. Inicjatorka budowania wielu inwestycji (chodniki, drogi, kanalizacje) na terenie gminy Grabów nad Prosną. Od młodych lat aktywnie działa w ZHP, HSPS i ZSMP. Należy do OSP i LZS.

Współzałożycielka „STOWARZYSZENIA POMOCY NIGDY WIĘCEJ”, którego do chwili obecnej jest wiceprezeską. Działa w „Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych AKTYWNI” – od 2008 wiceprezes i od 2007r, jest Członkiem Zarządu i Sekretarzem w ”Stowarzyszeniu BEZPIECZNY POWIAT”. Stawia na aktywność, profesjonalizm i uczciwość. W 2004r za swoją działalność społeczno-polityczną znalazła się w „ Złotej” trójce SAMORZĄDOWIEC ROKU. Stara się zawsze być blisko ludzi, wokół spraw, które ich dotykają , zwłaszcza tych najsłabszych. Stara się znaleźć pomocne wyjście. Lubi otwartą przestrzeń zwłaszcza morze, jeziora uwielbia spacery po lesie. Interesuje ją piłka ręczna, siatkówka a także sporty ekstremalne. Ceni sobie niezależność i w dobrym słowa znaczeniu „wolność”.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem