Sojusz Lewicy Demokratycznej

Opis

Tomasz Wontor – 44 lata. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Wydziału Politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ukończył również studia wyższe na kierunku administracja publiczna oraz podyplomowe z zakresu rachunkowości w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studia podyplomowe Menedżer Sportu.

Jest członkiem SLD od początku jego powstania. Od roku 2007 pełni funkcję przewodniczącego SLD w Zielonej Górze, a od 2008 roku jest członkiem Zarządu Wojewódzkiego SLD Województwa Lubuskiego.

Od dwunastu lat jest radnym województwa lubuskiego. W latach 2008-2010 pełnił funkcję Wicemarszałka Województwa Lubuskiego, odpowiadając za rozwój edukacji, kultury, sportu i politykę społeczną oraz efektywne wykorzystanie środków finansowych Europejskiego Funduszu Społecznego w regionie. Od czterech lat pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Lubuskiego.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Strona internetowa: www.tomaszwontor.pl

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem