Sojusz Lewicy Demokratycznej

Opis

Nazywam się Jarosław Dura, urodziłem się 31.10.1972 roku w Nowym Tomyślu. Obecnie mieszkam w Babimoście, gdzie prowadzę własną działalność gospodarczą – firmę handlowo-usługową.

Jestem absolwentem Zespołu Szkół Zawodowych w Zbąszyniu, którą to szkołę ukończyłem w 1990 roku. Otrzymałem dyplom czeladniczy w zawodzie lakiernik pojazdowy.

Interesuję się motoryzacją, a w szczególności podróżami motocyklowymi. Należę do Bractwa Kurkowego w Babimoście, stąd moje zainteresowanie życiem bractw kurkowych w Polsce.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem