Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty w rozmowie z red.Żakowskim odpowiada Frasyniukowi

- W Polsce jest to ważny temat i nie można go traktować po łebkach i myślę, że polityka historyczna jest w tej sprawie w wielu miejscach zakłamana - powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD komentując dyskusje wokół przemian demokratycznych w Polsce, których symbolem są min. wybory, które odbyły się 4 czerwca 1989 r.

Przewodniczący SLD w programie „Rozmowa Dnia” skomentował również swój tweet do Własysława Frasynika, w którym napisał - „Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k...wa przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-dali!”.

- Jeżeli (W. Frasyniuk - red.) rozwalił komunizm skutecznie i zrobił wiele dobrego dla kraju, to powien dawać wiele rozsądku i wyważenia w tej sprawie - stwierdził Czarzasty. - Komunizm został pokonany, ale jeżeli rozmawiamy w kategoriach Okrągłego Stołu, roku 88 i strajków, roku 89 i wreszcie 4 czerwca to nastąpiła umowa społeczna - podkreśił. - 3 osoby, które siedziały przy Okrągłym Stole zostały prezydentami: Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński - dodał.

Oglądaj całą rozmowę z Włodzimierzem Czarzastym, kliknij tu.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem