Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty o doniesieniach o ataku: dowiedziałem się, że pobiłem policjanta

– Dziś rano dowiedziałem się, że pobiłem policjanta. Nikt na miejscu nie mówił, że doszło do czegoś takiego – mówił Włodzimierz Czarzasty w TVN24. W taki sposób odniósł się do wieczornego zdarzenia, gdy grupa posłów opozycji wyszła do protestujących w przerwie obrad Sejmu. Wtedy miało dojść do starcia wicemarszałka Sejmu z policjantem.

– Dowiedzieć się, że się pobiło kogoś, kto będzie leżał w szpitalu przez kilka miesięcy? Nawiasem mówiąc, ile trzeba mieć obrażeń, żeby trzy czy pięć miesięcy leżeć w szpitalu? – pytał Włodzimierz Czarzasty.

– Nawet na tym nagraniu, które widziałem, chyba ten szef całej policji przeprasza mnie za całą sytuację – kontynuował lider SLD. – Jeszcze wczoraj marszałek Terlecki mówił, że została naruszona moja nietykalność cielesna, a dziś dowiedziałem się, że pobiłem policjanta – wyjaśniał wicemarszałek Sejmu.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem