Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Belka apeluje o lepszą koordynację UE w walce z COVID-19: Tylko wspólnie damy radę pandemii

Tylko wspólnie damy radę pandemii. Jako Wiceprzewodniczący Grupy S&D w Parlamencie Europejskim wyszedłem dziś z inicjatywą apelu do pozostałych unijnych instytucji o lepszą koordynację i zachęcanie do współpracy w gronie Wspólnoty w zakresie walki z pandemią.

Obserwując przebieg tzw. drugiej fali, warto wykorzystać wcześniejsze doświadczenia, ale również gotowe zasoby - chociażby respiratory czy wykwalifikowaną kadrę medyczną - tych państw, które wcześniej podjęły już skuteczną walkę z gwałtownym wzrostem zachorowań.

Marek Belka, eurodeputowany

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem