Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Trela: Posłowie Lewicy potrafią wstać o 5 rano i pracować 24 godz. Ja dziś prosto z Sejmu pojechałem do Łodzi zrobić seniorce zakupy

- Dziś śpiochy PiS nie przyszły na posiedzenie i zrzucają winę na opozycję - oburzał się w TOK FM Tomasz Trela z Lewicy. W rozmowie z Karoliną Lewicką pochwalił się też pracowitością posłów własnego klubu i przedstawił pomysły Lewicy ws. szkół: przynajmniej dwa tygodnie "jesiennych ferii" i zdalne nauczanie w klasach 4-8.

- Jeśli w dużej szkole podstawowej będą tylko dzieci z klas 1-3, to łatwiej będzie zapanować nad warunkami sanitarnymi, rozmieścić dzieci w klasach i nauczyciel ma większą swobodę i poczucie bezpieczeństwa - wyjaśnił gość "Wywiadu".

- To są naprawdę rozsądne propozycje, które położyliśmy na stół. Mówiliśmy o nich w piątek, dziś jest wtorek i oczywiście pies z kulawą nogą się do nas nie odezwał - dodał gorzko. I ponownie zarzucił rządzącym lenistwo i skłonność do zostawiania wszystkiego na ostatnią chwilę.

- W imieniu Lewicy deklaruję: my jesteśmy każdego dnia ciężko pracować, spotykać się, rozmawiać, wymieniać argumenty. I nam niepotrzebny jest budzik posła Horały, bo jesteśmy w stanie wstawać o 5 rano i bez problemu pracować 24 godziny - oświadczył Trela.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem