Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kulasek: Rząd kolejny raz oblewa test z odpowiedzialności

Konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i i Ministra Zdrowia to kolejna odsłona bezradności rządu wobec rozwoju pandemii.

Premier zarzucił nas frazesami i pustymi sloganami. Podpierał się również danymi z naszych telefonów komórkowych. Chwalił się sukcesami w walce z pandemią, których jak widzimy po liczbie zakażonych nie ma żadnych Kolejne obostrzenia, które nie zapobiegną niczemu i nie mają wpływu na rozwój pandemii.

Kolejny raz rząd nie bierze pod uwagę rozwiązań zgłaszanych przez opozycję i kolejny raz nie uczy się na własnych błędach. Lewica podała gotowe rozwiązania, kolejny raz Prawo i Sprawiedliwość nie bierze ich pod uwagę.

Rząd kolejny raz oblewa test z odpowiedzialności.

Marcin Kulasek, poseł

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem