Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Koperski: Premier powinien przeprosić za "pokonaliśmy epidemię"

- Premier w sprawie epidemii się pomylił i powinien dziś za to przeprosić. Bo to nie jest pomyłka zwykłego człowieka, tylko premiera Polski, którego wszyscy słuchają. Mówienie, że wygraliśmy z pandemią było skrajną nieodpowiedzialnością. Dziś premier Morawiecki powinien przyznać, że nie tylko nie wygraliśmy, ale i przegrywamy tę wojnę, w związku z czym potrzebne są dodatkowe instrumenty do walki z epidemią - mówi Przemysław Koperski w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim i Radiem Piekary.

 - Wygląda na to, że jest bardzo źle. Połowa łóżek respiratorowych jest już zajęta, codziennie mamy po 5 tysięcy zakażeń, a niektórzy eksperci twierdzą, że niebawem ta liczba wzrośnie dwukrotnie. Wiele osób bardzo ciężko przechodzi koronawirusa i może się okazać, że łóżek w szpitalach po prostu zabraknie, boimy się tego. Dlatego wystąpiliśmy z propozycją o zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu i uregulowanie przepisów, które np. nakazywałyby noszenie maseczek – oświadczył poseł Lewicy.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem