Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kulasek: Spotkanie opozycji z premierem miało miejsce zbyt późno

Mieliśmy zupełnie inne oczekiwania co do spotkania z premierem Mateuszem Morawieckim, miało miejsce zbyt późno i miało wymiar głównie związany z ratowaniem wizerunku rządu.

Rozmowy rządu z opozycją miały być merytoryczne, niestety ze strony innych formacji miały miejsce jedynie przepychanki polityczne.

Lewica przyszła na spotkanie z przygotowanymi, gotowymi projektami ustaw, min. dotyczącymi obowiązku noszenia maseczek. Premier przychylił się również do naszej propozycji, żeby takie spotkania odbywały się cyklicznie.

Marcin Kulasek, poseł
Minęła 20, TVP Info

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem