Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Trela: Próbują nas wypchnąć z UE, nie w sposób formalny, tylko cywilizacyjny

- W aplikacjach, które składają samorządy, jest zapis o wdrażaniu polityki antydyskryminacyjnej. To bardzo proste i bardzo oczywiste oraz pokazuje, że te samorządy nie zrobiły nic, aby nie było dyskryminacji - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Tomasz Trela, poseł Lewicy.

Gość audycji odniósł się do faktu, iż sześć polskich samorządów nie dostanie środków finansowych na projekty w ramach unijnego programu "Partnerstwo miast". Okazuje się, że chodzi o te, które przyjęły rezolucje dotyczące "stref wolnych od LGBT" lub "praw rodzinnych".

- Wszystko to, co było uzgodnione przy wejściu do UE, jest w mocy. "W mocy" nie jest to, co robi rząd PiS, a zwłaszcza niektórzy politycy, którzy od pięciu lat skutecznie próbują nas wypchnąć z UE nie w sposób formalny, tylko cywilizacyjny, ponieważ wszystkie podejmowane działania są antyeuropejskie - ocenił Tomasz Trela.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem