Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Przed Trzaskowskim ciężka walka. Należy zawalczyć o elektorat PiS-u i nie można ich obrażać

- Trzaskowski ma bardzo trudny problem do rozwiązania. Trzymam za niego kciuki, bo teraz będzie musiał szukać głosów – mówił w "Onet Rano." Włodzimierz Czarzasty. - Mnie do pana Andrzeja Dudy i kierownictwa PiS jest bardzo daleko, ale należy zawalczyć o elektorat tej partii i nie można ich obrażać – oświadczył wicemarszałek Sejmu.

- Przed Trzaskowskim ciężka walka. Musi znaleźć coś, co będzie łączyło wszystkich ludzi, którzy nie głosowali na Dudę – dodał.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem