Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kulasek: Mieliśmy do czynienia z bezprecedensową kampanią

Dziękuję wszystkim, którzy dziś oddali swój głos na Roberta Biedronia.

Mieliśmy do czynienia z bezprecedensową kampanią. To była najdłuższa i najdziwniejsza kampania w historii III RP. Kampania, która przebiegała najpierw w cieniu niepewności związanej z pandemią i zapowiedzią kryzysu gospodarczego!

Robert Biedroń był jedynym kandydatem w tych wyborach, który miał odwagę jasno stać przy swoich wartościach i głośno, bez kluczenia, mówił o swoich przekonaniach. Dawał świadectwo temu, co powinno być jasne: że ludzie to ludzie - nie ideologia, że każdemu należy się dach nad głową, stabilna praca, nowoczesna edukacja, czy czyste powietrze!

Teraz, po wyborach, mamy czas na konsolidację naszej formacji, na budowę silnego zaplecza i przekonywanie wyborców. Czeka nas ciężka praca, ale pozostajemy wierni naszym wartościom.
Wierzymy, że konsekwencja i realizacja obietnic jest w polityce niezbędna.

Marcin Kulasek, poseł
28 czercwa 2020 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem