Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Żukowska: Tylko Robert Biedroń jest wstanie stawić czoła homofobii 

To była trudna kampania i dziwna kampania. Tak naprawdę to były dwie kampanie, które zakończyły się sukcesem, ponieważ pokazaliśmy, że jesteśmy zgraną ekipą, która połączyła trzy pokolenia Lewicy. Cieszę się, że tę kampanię udało się przeprowadzić w energetyczny sposób.

Jestem wdzięczna Robertowi Biedroniowi głównie za odwagę. Jest jedynym kandydatem, który tę odwagę posiada. To on złożył projekt o równości małżeńskiej i związkach partnerskich. To on nie boi się wypowiadać słowa LGBT. To on broni nas, naszą tęczową społeczność.

Tylko Robert Biedroń jest wstanie stawić czoła homofobii. Tylko on jest kandydatem, który nie ściemnia, ma poglądy, który przedstawił swój program wyborczy, a nie tak jak Rafał Trzaskowski przedstawił go na 30 godzin przed ciszą wyborczą.

Jeżeli chcemy Polski równości, Polski solidarności, Polski, która nie odbiega od innych państw europejskich, gdzie wszyscy mają równe prawa, to jest tylko jeden sposób, żeby to osiągnąć! Oddać swój głos 28 czerwca na Roberta Biedronia.

Anna-Maria Żukowska, posłanka 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem