Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Nie zmieniam ani partii, ani poglądów, co dwa tygodnie

Nie, nie zamieniłbym się z panem Hołownią na nic, również na sondaże. Taki sposób myślenia mi nie odpowiada, bo nie zmieniam zdania.

Mam swoja przeszłość, wiadomo w jakiej partii byłem, mam swoje życie i swój dorobek i jestem z tego dumny, chociaż oczywiście zrobiłem też wiele głupstw, z których nie jestem dumny. Ale mam 60 lat i jestem bez przerwy na lewicy. Nie zmieniam ani partii, ani poglądów, co dwa tygodnie - dzisiaj całuję Biblię, jutro płaczę nad Konstytucję, a pojutrze reformuję Telewizję Publiczną.

Nawiasem mówiąc, niesłychana sprawa, że ktoś wpadł na to, że od 4 lat w Telewizji Publicznej i Radiu dzieje się bardzo źle i aparatczyki z PiS-u robią tam co chcą.
No niebywała sprawa, całe szczęście, że pan Trzaskowski o tym powiedział, bo gdyby nie jego słowa, to wielu dziennikarzy, najwyraźniej do tej pory by o tym nie wiedziało.

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu
RMF FM, 21 maja 2020 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem