Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Trela: Obywatele chcą wiedzieć, kiedy będą mogli zagłosować w wyborach

- Bardzo się cieszę, że po raz 2. z inicjatywy Lewicy doszło do tego okrągłego stołu i myślę, że z tym spotkaniem jesteśmy bliżej porozumienia. Chodziło o to, by całą organizację wyborów zwrócić PKW. To fundament tego, by rozpocząć dialog i dyskusję – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Tomasz Trela.

Kiedy odbędą się wybory prezydenckie w Polsce?

Poseł Lewicy stwierdził, że jego ugrupowanie nie sprzeciwia się propozycji przeprowadzenia wyborów prezydenckich 28 czerwca. W Programie 3 Polskiego Radia wyraził nadzieję, że Senat będzie sprawnie procedował ustawę dotyczącą organizacji tegorocznego głosowania. – Myślę, że jeżeli komisje senackie w tym tygodniu zakończą prace, a uważam, że powinny zakończyć, w przyszłym tygodniu odbędą się posiedzenia Senatu i Sejmu i pani marszałek ogłosi termin wyborów, to 28 czerwca jest terminem realnym – zaznaczył.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem