Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Belka: To nie państwo jest dziś teoretyczne, czy z dykty, taka jest tylko dzisiejsza władza

Polki i Polacy ratują dziś swoje państwo własnymi rękami. Szyją maseczki, karmią personel szpitali, wreszcie po pracy stają się nauczycielami chemii i historii dla swoich dzieci. To nie państwo jest dziś teoretyczne, czy z dykty, taka jest tylko dzisiejsza władza.

Już dzisiaj pierwszy dzwonek on-line. Zdalne nauczanie w praktyce to jednak chaos, brak zabezpieczonych narzędzi dla uczniów i nauczycieli, czy wykluczenie cyfrowe widoczne zwłaszcza w mniejszych miejscowościach i na wsi.

Zamiast złośliwości w stylu „niech pokażą, że potrafią nie tylko strajkować” pan minister powinien codziennie dziękować nauczycielom, a przede wszystkim uczniom i rodzicom. Bez ich wytrwałości i kreatywności zostałaby nam tylko beznadzieja oferowana dziś przez „złotoustego” ministra.

Marek Belka, eurodeputowany

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem