Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Żukowska o zmianie regulaminu Sejmu: Wszyscy mają jedno oczekiwanie, żeby jak najszybciej uchwalić ustawy, które pomogą uratować miejsca pracy

- Myślę, że to jest trochę „za, a nawet przeciw”. Pani Małgorzata Kidawa-Błońska podczas posiedzenia Prezydium Sejmu, na którym stanowiła reprezentację klubu Koalicji Obywatelskiej, wstrzymała się od głosu. Teraz z kolei mówi, że jest przeciw. Wstrzymanie się od głosu to nie jest to samo. Myślę, że zmieniła zdanie w przeciągu kilku godzin – powiedziała w rozmowie z portalem tvp.info posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska. Odniosła się w ten sposób do wtorkowego posiedzenia Prezydium Sejmu, na którym głosowano uchwałę o zmianie regulaminu izby niższej parlamentu.

- Możemy rozważać, możemy kazuistycznie się zastanawiać nad wieloma rzeczami dotyczącymi regulaminu Sejmu, ale uważam, że większość osób, które pracują i dalej chciałyby pracować, bądź prowadzą przedsiębiorstwa i chciałby je dalej prowadzić, nie mają ochoty się w to zagłębiać – dodała. Jak podkreśliła, najważniejsze jest to, aby jak najszybciej otrzymali oni pomoc.

- Myślę, że wszyscy – i pracownicy, i osoby świadczące pracę na różnego rodzaju umowach cywilno-prawnych, i przedsiębiorcy, właściciele firm – mają jedno oczekiwanie: żeby jak najszybciej uchwalić takie przepisy, które pozwolą im zachować pensje, uratować firmy, zachować miejsca pracy i pomóc po prostu ich budżetom domowym, ich rodzinom - wskazała Żukowska.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem