Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty o zbiórce podpisów donowej KRS: Zosia - dostaniesz dwa tysiące, Józek - awansujesz

- Mechanizm jest prosty. "Franek - trafisz do ministerstwa sprawiedliwości, Zosia - dostaniesz dwa tysiące więcej. A teraz mam do was taką prośbę - podpiszcie te listy - powiedział Włodzimierz Czarzasty na antenie TVN24. W ten sposób przewodniczący Nowej Lewicy - w charakterystycznym dla siebie stylu - "opisał" mechanizm, według którego sędziowie mieli udzielać poparcia innym sędziom do nowej KRS.

W środę marszałek Sejmu Elżbieta Witek zapewniła, że listy poparcia do nowej KRS zostaną wkrótce podane do publicznej wiadomości.

- Po prostu muszą jakoś z tego wyjść. Co ciekawe, prezydent powiedział na spotkaniu z nami, że te listy nie mogą zostać ujawnione, ponieważ "ci ludzie będą atakowani i będą się źle czuli we własnym środowisku". To znaczy, że co? Będą się wstydzili, że poparli jakiegoś faceta? - pytał Czarzasty. 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem