Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty o upublicznieniu materiałów operacyjnych CBA: Skoro agent Tomek został uznany przez PiS za człowieka, który kłamie i fałszuje, to możemy uznać, że część z tych materiałów została sfałszowana

Nasze państwo jest zarządzane w zadziwiający sposób, ponieważ pokazywane są materiały operacyjne w sprawie, w której nie postawiono nawet zarzutów. Wyobraźmy sobie, iż we wszystkich sprawach, które się toczą pokazujemy materiały operacyjne, bądźmy konsekwentni i idźmy wzorem Antoniego Macierewicza i ujawnijmy wszystkich naszych agentów. Poinformujmy kto jest agentem, kto pracuje w wywiadzie i kontrwywiadzie, niech to będzie transparentne.  

Upolitycznienie spraw przez PiS jest haniebne i skandaliczne. W materiałach operacyjnych są rzeczy natury intymnej, ale nie mają nic wspólnego ze sprawą, a zostały podsłuchane. A po wypowiedziach agenta Tomka, część z nich jest sfabrykowana. A w sprawie prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nagle wszystko zostaje ujawnione. Partacze, ujawnijcie sprawy Mariana Banasia, czy też PCK. Jeżeli PiS ma narracje, że skoro 10 sędziów złamało prawo, to związku z tym wszyscy sędziowie są kastą. To można postawić taką tezę i ktoś ją w końcu postawi, że skoro działacze PiS, posłowie PiS kradli w PCK, to PiS to złodzieje. Czy to jest logiczne? Tak. Czy jest to mądre? Nie, to jest głupie.  

Nie ujawnia się wszystkich danych w trakcie prowadzenia śledztwa, tak jak nie ujawnia się nazwisk agentów.  

Skoro agent Tomek został uznany przez PiS za człowieka, który kłamie i fałszuje, to możemy uznać, że część z tych materiałów została sfałszowana lub podrobiona. Jakie więc te dokumenty mają znaczenie dowodowe?   

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu
Sejm, 12 lutego 2020 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem