Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Sytuacja w sądownictwie zmieni się po następnych wyborach

W sprawie sądownictwa w Polsce wszystko zostało już powiedziane. Są dwie strony i te dwie strony nie dadzą się przekonać do żadnych innych racji. Prawdopodobnie sytuacja zmieni się dopiero po następnych wyborach. Ja jestem po stronie, którą uznaję za demokratyczną.

Dziwię się PiS-owi. Myślicie, że jak zastraszycie sędziów, to tak będzie na zawsze. Wszyscy sędziowie, którzy okazali się mendami i zaczną wykonywać wasze polityczne rozkazy w momencie, w którym stracicie władze okażą się jeszcze większymi mendami i będą was skazywali. Zawsze tak jest.

W tej chwili sędziowie za prosty awans, za 2 tys. złotych więcej, będą was całowali po rękach. Ale potem ci sami sędziowie będą wam ścinali polityczne głowy i będą z tego dumni.

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu
Polsat News, 15 grudnia 2019 r.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem