Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Żukowska: Jeśli nie pojawi się „kałuża”, będziemy rządzić w Senacie

Tomasz Grodzki z Koalicji Obywatelskiej został kandydatem opozycji na marszałka Senatu. Tak ustaliły Platforma Obywatelska, PSL i SLD. – To pewna kontynuacja decyzji z kampanii parlamentarnej – mówiła w „Polityce w południe” na antenie RDC Anna Maria Żukowska – rzeczniczka klubu Lewicy.

Mam nadzieję, że żadna kałuża w Senacie się nie rozleje, że będziemy mieli marszałka, że będziemy rządzić w izbie – mówiła Żukowska w rozmowie z Michałem Kolanką.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem