Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty do Schetyny: Mamy jednego przeciwnika - PiS

W środę Koalicja Obywatelska ogłosiła, iż w przyszłym Sejmie będzie realizować lewicowe postulaty. O tę kwestię zapytano Włodzimierza Czarzastego w Radiu Plus. -Ja myślę, że Grzesiek się pogubił troszeczkę i taka prośba: Grzesiu, nie atakuj nas, to nie ma sensu. Jest PiS, mamy jednego wroga, mamy jednego przeciwnika wspólnego, z którym walczymy - powiedział szef SLD.

- Mam nadzieję, że (Wałęsa) dzisiaj nas nie poprze, ale przecież pana Wałęsę ktoś zaprosił, my znamy pana Lecha Wałęsę. Więc widzę, że się po prostu pogubiło towarzystwo. Grzesiek, zadzwoń do mnie, ja ci powiem mniej więcej, jak tę kampanię trzeba skończyć, to nie jest problem. Nie opowiadajcie, żeby nie głosować na lewicę, bo tu lewica jest w Platformie Obywatelskiej" - mówił Czarzasty zwracając się do szefa PO.

Jak dodał, ludzie nie są głupi i pamiętają glosowania PO ws związków partnerskich, czy przepisów dotyczących aborcji.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem