Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kulasek o decyzji ws. Janusza Wojciechowskiego: Trzymamy kciuki za każdego Polaka

- Nas to niezmiernie cieszy. Trzymamy kciuki za każdego Polaka, który otrzymuje tak ciekawą propozycję z Unii Europejskiej. Zawsze kibicowaliśmy - czy to był Polak ze strony partii PiS, czy Polak ze strony partii PO - zawsze Lewica i SLD trzymały za Polaka na tak świetnym stanowisku kciuki i tak tez robimy - powiedział Marcin Kulasek, komentując decyzje Parlamentu Europejskiego w sprawie nominacji Janusza Wojciechowskiego na komisarza UE ds. rolnictwa.

- Mam nadzieję, że pan Wojciechowski jako komisarz będzie realizował sprawy dobre dla Polski i polskich rolników, a nie tylko to, co wyznaczy mu partia, z której się wywodzi - dodał.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem