Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Senyszyn: Pewne są śmierć, podatki i powrót SLD do Sejmu

- 64 proc. Polaków chce świeckiego państwa – mówiła Joanna Senyszyn na antenie Polsat News. – W Platformie Obywatelskiej jest kilka polityczek, które by tego chciały, ale oddały to w zamian za miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej, która świeckiego państwa nie chce – dodała.

Senyszyn przewiduje, że wynik wyborów będzie dwucyfrowy. – W prawyborach było 13 proc., to jest taka liczba, dla mnie szczęśliwa, 13-ego brałam ponad 40 lat temu ślub – opowiadała. – Do tej pory pewne były śmierć i podatki. Teraz pewne są śmierć, podatki i powrót SLD do Sejmu – podkreśliła polityk.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem