Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Szejna: Nie widzę różnicy między okradaniem Skarbu Państwa, a łamaniem Konstytucji

- Grupy przestępcze wyłudzały VAT w Polsce i to jest fakt. To mogło uciec premierowi, ale nie służbom, ministrom, wiceministrom, czy dyrektorom departamentów. To oni są za to odpowiedzialni, a nie Donald Tusk czy Ewa Kopacz - powiedział Andrzej Szejna.

Gość Jedynki dodał, że "premier był poinformowany na tyle, na ile to było koniecznie, ale nie kierował osobiście tematami dot. wyłudzania VAT-u". - Analogicznie premier Mateusz Morawiecki mógł nie wiedzieć, że w Ministerstwie Sprawiedliwości odbywa się proceder dot. dyskredytowania sędziów. Szczerze mówiąc, nie widzę różnicy między okradaniem Skarbu Państwa, a łamaniem Konstytucji - dodał Andrzej Szejna.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem