Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Szczepański: Najpierw dobry wynik, potem mówmy, kto może być premierem

- Każdy kandydat powinien być uzgadniany z koalicjantami - powiedział Wiesław Szczepański w Polskim Radiu 24. Kandydat Lewicy z okręgu Kaliskiegoaznaczył, że i PSL, i Platforma Obywatelska zaproponowały już polityków, którzy mieliby, przy pomyślnym wyniku wyborów, zostać szefami rządów.

- My mówimy: najpierw osiągnijmy dobry wynik w wyborach parlamentarnych, a dopiero potem mówmy o tym, kto może być potencjalnym premierem - zaznaczył polityk.

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem