Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Senyszyn: Kuchciński zlikwidował całkowicie sejmową debatę

Joanna Senyszyn z SLD w programie „Ława Polityków”, mówiąc o sprawie lotów marszałka Kuchcińskiego, stwierdziła, że „to jest kropla w morzu jego przewin". - Przede wszystkim marszałek Kuchciński zlikwidował całkowicie sejmową debatę. Jeżeli ktoś się wypowiadał, a marszałkowi się to nie podobało, to po prostu wyłączał mu mikrofon - wskazywała. Oceniła, że "to jest szczyt bezczelności, to jet właśnie ta arogancja, przed którą ostrzegał PiS, to jest ta arogancja władzy".

Odnosząc się do propozycji zmiany przepisów dotyczących lotów najważniejszych osób w państwie, którą zaproponowała kancelaria premiera, Senyszyn mówiła, że w instrukcji HEAD jest wyraźnie określone, kto może latać w ramach tej procedury, a sama instrukcja została przyjęta w 2018 roku, już za rządów Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem