Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Miller: Powinni odejść wszyscy ci, którzy kłamali w imieniu marszałka Sejmu

- Zarówno Centrum Informacyjne Sejmu, jak i inni urzędnicy, których zadaniem jest rzetelne informowanie opinii publicznej, przez wiele ostatnich dni po prostu kłamali - mówił w programie "Polityka na Ostro" były premier Leszek Miller. Według niego, wszyscy urzędnicy, którzy "kłamali w imieniu marszałka Sejmu" powinni podać się do dymisji.

Gdyby nie dziennikarze, to program "samolot plus" nadal funkcjonowałby w najlepsze. Żadna instytucja kontrolna nie zadziałała. A mamy ich ogromną liczbę. Żeby organizować takie loty, należy zaangażować dziesiątki ludzi - mówił Leszek Miller w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą.

Według byłego premiera, "są przesłanki ku temu, by prokuratura wszczęła postępowanie, by zobaczyć ile osób było uwikłanych w ten proceder".

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem