Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kulasek: Tylko duży blok jest w stanie prowadzić równą walkę z PiS

Tylko duży blok jest w stanie prowadzić równą walkę z PiS. Sondaże wspierają naszą tezę. Grzegorz Schetyna to doświadczony polityk, który jest ojcem Koalicji Europejskiej, to jego projekt. Na pewno chce odsunąć PiS od władzy i byłoby ogromnym błędem, gdyby z tego projektu zrezygnował.

Harce są niepotrzebne, przychodzi czas określenia się. W polityce ważna jest konsekwencja. Projekt rozpoczęty przy wyborach do Parlamentu Europejskiego, jest projektem, który może nawiązać równorzędną walkę z PiS.

Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD
Polskie Radio 24, 11 lipca 2019 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem