Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

W Jedwabnem uczczono pamięć zamordowanych Żydów

10 lipca 1941 roku doszło do zbrodni w Jedwabnem, zamordowanych zostało kilkuset Żydów. Mężczyzn, kobiety i dzieci spędzono do stodoły, a następnie spalono.

W dzisiejszej uroczystości, która upamiętniała 78. rocznicę pogromu Żydów w Jedwabnem, udział wzięła delegacja Sojuszu Lewicy Demokratycznej w składzie: przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty, sekretarz generalny SLD Marcin Kulasek, przewodniczący Sojuszu w woj.podlaskim Piotr Kusznieruk, wiceprzewodnicząca Rady Mazowieckiej SLD Anna-Maria Żukowska oraz sekretarz generalny FMS Artur Jaskulski.

Jedwabne22019

 

Jedwabne32019

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem