Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Trzeba wziąć się do roboty, przestać jęczeć i iść do przodu

- Spotkanie z Grzegorzem Schetyną trwa. Gdy się skończy, wydamy precyzyjny komunikat. Z mojego punktu widzenia ta sprawa powinna zamknąć się w tym tygodniu, bo inaczej powstanie z tego opera mydlana - powiedział Włodzimierz Czarzasty w "Salonie politycznym Trójki".

Szef SLD odniósł się do wczorajszego spotkania z liderem PO, Grzegorzem Schetyną, które miało dotyczyć wspólnego startu w wyborach parlamentarnych. Jak podkreślił Czarzasty, jest on za porozumieniem z Platformą. - Jestem zwolennikiem Koalicji Europejskiej. Uważam, że projekt który zdobył 38% i który wystąpił przeciwko projektowi pisowskiemu jest projektem dobrym i będę bronił tej tezy. Trzeba wziąć się do roboty, przestać jęczeć i iść do przodu. Największą partią opozycyjną w tej chwili jest PO, a jej liderem jest Schetyna i to on musi podjąć decyzję - wyjaśnił polityk.

Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD
Salon Polityczny Trójki, 10 lipca 2019 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem