Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Postkomuniści? 4 premierów z SLD i najlepiej oceniany prezydent RP Aleksander Kwaśniewski

Komentatorom - głównie z prawej strony, którzy głoszą, iż do Parlamentu Europejskiego powchodzili postkomuniści - pragnę przypomnieć, iż postkomuniści w naszym kraju to: 4 byłych premierów oraz prezydent. Prezydent, który pełnij tę funkcję dwie pełne kadencje i jest uważany przez większość Polek i Polaków za najlepszego prezydenta i nazywa się Aleksander Kwaśniewski.

W związku z tym nie przejmuję się tym co piszą prawicowi publicyści, ale biorę pod uwagę to jak głosują Polki i Polacy. Zatem mówię do prawicowych publicystów: „chłopaki, wyluzujcie”.

Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD
Salon Polityczny Trójki, 10 czerwca 2019 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem