Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Liberadzki: Zdobędziemy pieniądze na politykę proenergetyczną

- Czystsze powietrze to jeden z naszych priorytetów i wiemy, jak zdobyć pieniądze na realizację polityki proenergetycznej - zapowiada prof. Bogusław Liberadzki, jedynka na liście Koalicji Europejskiej do europarlamentu w okręgu zachodniopomorskie - lubuskie. I dodaje, że Pomorze Zachodnie może być ważnym elementem takiej polityki. 

- Występujemy zatem także z propozycją wykorzystania dostępnych źródeł finansowania z Unii Europejskiej - dodawał europoseł. - To są elektrownie wiatrowe, to jest solarny system pozyskiwania, to jest także zmniejszenie zużycia energii, czyli efektywność energetyczna. Kolejna ważna rzecz to racjonalna wymiana źródeł absorpcji energii, czyli słynna żarówka energooszczędna, i to jest także wymiana źródeł generowania ciepła, czyli piec. Na to można wykorzystać miliardy euro. Co jest nam potrzebne? Bardziej zdecydowana polityka proenergetyczna. Pozyskamy środki na realizację tych programów. Po prostu wiemy, jak to się robi.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem