Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Liberadzki: Miejsca na rowery we wszystkich pociągach do 2021 roku

W roku 2021 w każdym nowo oddanym pociągu czy remontowanym musi być jeden przedział dla rowerów. Cel jest taki, żeby zachęcać pasażerów do brania rowerów na pokład pociągu, tam będzie specjalne stanowisko.

To jest potrzeba, a nie kaprys. Wiąże się to z tym, że np. na trasie Berlin – Szczecin znacząca liczba pasażerów jadąca w celach turystycznych chce mieć możliwość poruszania się rowerem.

Prof. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego
wSzczecinie, 11 kwietnia 2019 r. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem