Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Z głupotą się nie wygra

- Wy nie pogodziliście się z wynikami wyborów i wasza postawa jest postawą faszystów - tak z mównicy sejmowej do opozycji mówiła Krystyna Pawłowicz.

Włodzimierz Czarzasty na antenie Polsat News spuentował wypowiedź posłanki PiS krótko: - Po prostu swoi mogą więcej, swoich nie karzemy.

Dodał, że w ostatecznym rozrachunku obróci się to przeciwko pozwalającym (sobie na takie zachowanie - red.). - Ludzie to widzą, ludzie to słyszą, ludzi to denerwuje. Nie chcę pani Pawłowicz obrażać, ale z głupotą się nie wygra.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem