Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Lesbijki, geje, osoby biseksualne, to są ludzie. Trzeba ich wspierać i szanować

Ręce mi opadają, kiedy PiS mówi: "jakie to ohydne, wspieranie tego środowiska". Lesbijki, geje, osoby biseksualne, to są ludzie. Ludzie, których trzeba wspierać i szanować.

Kiedy PiS atakuje społeczność LGBT to jest tragedia. Pogadajmy chwilę o tym co Trzaskowski podpisał, podobne rozwiązania są w Krakowie, w Poznaniu, w Częstochowie. Czy PiS o tym wie? Tego partia Jarosława Kaczyńskiego nie nagłaśniała, ponieważ nie było kampanii wyborczej.

Poczytajmy co ten Trzaskowski podpisał. Budowa hostelu interwencyjnego dla osób skrzywdzonych z grupy LGBT, stworzenie centrum społeczno-kulturalnego, uchwalenie programu przeciwko przemocy. Jak ktoś jest atakowany tylko dlatego, że jest gejem albo lesbijką to nie ma możliwości, aby go chronić? Służby miejskie nie powinny zapisać informacji o takim incydencie, aby przekonać się ile tych incydentów jest?

Co z tymi dziećmi? W tym dokumencie jest zapisane, iż będzie możliwość dostępu do zajęć edukacyjnych w szkołach z wiedzy o tolerancji, mowie nienawiści, przemocy oraz wiedzy o innych orientacjach seksualnych na poziomie od szkoły podstawowej. Co jest więc w tym złego? Czego wy się boicie? Tego, że zgodnie z rozporządzeniem Światowej Organizacji Zdrowia dzieci będą uczone rozpoznawać „zły dotyk”?

Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD
Śniadanie w Polsat News, 10 marca 2019 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem