Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Koalicja Europejska złożyła w PKW dokumenty rejestrujące komitet wyborczy

Włodzimierz Czarzasty, Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer, Jarosław Kalinowski oraz Urszula Zielińska na wspólnej konferencji prasowej poinformowali, iż w piątek 8 marca 2019 r. Koalicja Europejska złożyła w Państwowej Komisji Wyborczej dokumenty rejestrujące komitet wyborczy.

Listy wyborcze Koalicji do Parlamentu Europejskiego zostaną ogłoszone na przełomie marca i kwietnia, będą one funkcjonować na zasadzie parytetu, ponieważ na listach KE 50 proc. będą stanowić kobiety i 50 proc. mężczyźni.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem