Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Liberadzki: Nord Stream 2 jest niekompatybilny z polityką energetyczną UE

– Wielkie parcie Niemiec przy poparciu Rosji ws. Nord Stream 2 każe nam zachować daleko posuniętą ostrożność, aczkolwiek jeżeli zdąży być wprowadzony trzeci pakiet energetyczny, to może istotnie skomplikować sprawy tego projektu – powiedział prof. Bogusław Liberadzki w programie „Puls Trójki”

– Większość, nie wiadomo czy wystarczająca w UE, widzi niekompatybilność Nord Stream 2 z naszą polityką energetyczną, że nie prowadzi do dywersyfikacji źródeł dostaw – ocenił wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem