Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Okrągły Stół był jednym z największych zwycięstw rozsądku w Polsce

- Podczas Okrągłego Stołu został zawarty szeroki konsensus. Notabene, Sojusz Lewicy Demokratycznej zawsze był zwolennikiem dogadania się i porozumienia, a nie prowadzenia bez przerwy kłótni - stwierdził na antenie Polskiego Radia 24, Włodzimierz Czarzasty. Przewodniczący SLD przywołał również inne, mniej pokojowe transformacje ustrojowe. - Na Bałkanach zrobiono to inaczej i zginęło 120 tys. ludzi - dodał.

- Po 1989 roku bardzo duża część ludzi została pokrzywdzona. Plan Balcerowicza praktycznie zapomniał o ludziach "post-PGR-owskich". Stworzył bardzo dużą grupę wykluczonych, o których przez trzydzieści lat wszyscy zapominali. Stąd tak miło został przyjęty chociażby program 500 plus, który został skierowany do ludzi pominiętych - zaznaczył przewodniczący SLD.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem