Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Zemke o Taśmach Kaczyńskiego: To nie nokaut, ale ciosy na korpus

– Te nagrania nie odbiorą władzy PiS, ale zmienią jego wizerunek. Partia ta cały czas mówi o sobie, że jest nieskazitelnie czysta, a przywary mają dotyczyć innych. To pokazuje, że w PiS-ie myśli się nie tylko o wartościach, ale i o dobrach materialnych – powiedział Janusz Zemke w Radiu TOK FM. 

– Jeśli ktoś się spodziewał, że to będzie nokautujący cios, to moim zdaniem jest w błędzie. To jest jak w boksie: jest zwarcie, są ciosy na korpus, ich nie widać, ale one z czasem się objawią – ocenił eurodeputowany SLD.

– PiS w ostatnim tygodniu odnotowało takich rzeczy więcej, więc to po jakim czasie znajdzie wyraz w świadomości obywateli – podkreślił Zemke.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem